AİRFEL KOMBİ SERVİSİ

AİRFEL KOMBİ SERVİSİ

21 Mayıs

Airfel Kombi Servisi: Güvenilir ve Profesyonel Hizmet

Airfel, yenilikçi teknolojisi ve yüksek kaliteli ürünleriyle tanınan bir kombi markasıdır. Ancak, herhangi bir ısıtma sistemi gibi, Airfel kombilerin de düzenli bakıma ve zamanında onarıma ihtiyacı vardır. Bu noktada Airfel Kombi Servisi devreye girer.

Profesyonel Ekibimizle Hizmetinizdeyiz

Airfel kombi servisleri, eğitimli ve deneyimli teknisyenleriyle kombinizin bakımı, onarımı ve kurulumu konusunda size yardımcı olabilir. Profesyonel ekibimiz, kombinizin en iyi performansı göstermesini sağlamak için gereken bilgiye ve beceriye sahiptir.

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Airfel kombi servisi kombinizin düzenli bakımını sağlamak için size yardımcı olabilir. Düzenli bakım, kombinizin verimliliğini artırır, enerji tüketimini azaltır ve arızaları önler. Ayrıca, kombinizde herhangi bir arıza durumunda, hızlı ve etkili bir şekilde müdahale ederek sorunu çözebiliriz.

Yedek Parça Temini ve Garanti Hizmetleri

Airfel kombi servisleri, orijinal yedek parçaları temin ederek kombinizin uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca, Airfel kombiler genellikle uzun garanti süreleri sunar. Garanti kapsamındaki tamir veya bakımlar için, servisimizden hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir

Airfel kombi servisleri olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarız. Size en iyi hizmeti sunmak ve kombinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı anlıyor ve sorunlarınızı çözmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Airfel kombi servisleri, kombinizin en iyi performansını elde etmenize yardımcı olmak için burada. Profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz, güvenilir ve etkili bir kombi servisi için bize başvurun.

KOMBİ SERVİSİ İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

7/24 Her marka ve model kombileriniz için profesyonel kombi servisi hizmeti sunuyoruz.

Hizmetten sonra bir ay içinde ters giden bir durum olursa ücretsiz olarak bir göz atacağız. Yaptığımız işin sonucuysa ücretsiz olarak düzelteceğiz. 

Ekibi 0282 726 26 11 numaralı telefondan arayın, gereksinimlerinizi tartışmaktan ve sizin için mükemmel olacak bir kombi bakım planı oluşturmaktan memnuniyet duyarız.

Airfel Kombi Servisi Tekirdağ bölgesinde yaygınlaşmakta olan Airfel marka tüm kombi modellerinin senelik yapılması gereken tüm bakım işlemlerini başarılı olarak yürütebilmektedir. Tek bir kombi çeşidinin olmadığını, ev ve iş yerlerinin büyüklüğü bakımından satın alınacak kombide de değişikliğe gidildiği görülüyor. Servisler tarafınca yapılan bakım ve onarım işlemlerinin neler olduğu, ne işe yaradığına birazdan alt başlık olarak sizlere sunmaya çalışacağız. Öncelikle ülkemizde ısıtma aracı olarak naturel gaz kullanan kişilerin düzenli bakım yaptırma becerisi kazanmalarını istiyoruz. Kış aylarında arıza yaşamamak, yüksek faturalar görmek istemeyen, ısı derecesini artırmasına karşın ısınamayan kişiler bakım yapmış oldurmak zorundadır. Aksi biçimde kısa süre içerisinde yeni bir kombi almak durumunda kalabilirsiniz.Kombi bakım, onarım ve temizlik hizmetini her yıl kış ayına ulaşmadan önce yapmış oldurmanız gerekiyor. Airfel kombi servisi, senenin her günü hizmette bulunarak Çerkezköy bölgesinde yaşayan tüm halka eşit standartlar ile hizmet vermeye çalışıyor. Uzman ekip, ustalaşmış ekibi ile kombi alanında eğitim alarak yeni modeller üzerinde dahi başarılı şekilde çalışmalar yapabiliyor. 5, 10 yıl önce çıkan kombi modelleri ile günümüzde çıkan kombi modelleri içinde büyük farklar bulunduğunu görüyoruz. Elektronik olarak her geçen gün gelişen kombiler, giderek akıllanarak ev içerisindeki ısı durumuna bakılırsa çalışmaktadır. Bu sayede yakıt tüketimi dengeleyen yeni model Airfel kombiler, rahat bir kış yaşamanıza olanak sağlıyor. Çerkezköy Airfel Kombi Servisi

                                 

Airfel kombi servisi, kombi bakımı ile beraber ev ve iş yerlerinde bulunan peteklerin temizliğini de yapmakta. Özellikle daha önce hiç petek temizliği yapılmayan yerleşim alanlarında temizlik sonrasında büyük değişimler meydana geldiği görülüyor. Sürekli aynı ısı derecesinde çalışan kombi, petek temizliği sonrasında daha sıcak bir ortam oluşturabiliyor. Bu gibi etkileri bireysel olarak yapılan çalışmalar ile sağlayamazsınız. Gerek kombi bakımı gerekse petek temizliğinde akıllı cihazlar olarak adlandırılan özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Çerkezköy de hızlı ve güvenli kombi servisi. Servis ihtiyaçlarınızda yetkili teknisyenlerimiz 365 gün 24 saat hizmet vermektedir. Airfel Servis

KOMBİ BAKIM,ARIZA,TAMİRİ VE GÜVENİLİR OLMAK

Burada kombi tamirinden bahsedeceğiz. Bir konutta kombinin bozulduğunda bunun sadece bir sorun değil, birkaç sorun olduğunu biliyoruz. Kombinin olmaması, sıcak su olmaması ve Kalorifer sisteminde ısıtma olmaması anlamına gelir, bu da hem büyük ölçüde rahatsız edici hem de çok streslidir. Bu nedenle müşterilerimizin her bir kombinin sıfır gecikmeyle çalıştırmak için engelleri kaldırıyoruz.

Kombi arızalarında size en yakın zaman diliminde yardımcı olmak Airfel kombi servisi ile iletişime geçilmesiyle hızlı bir şekilde servis gönderilerek kombi arızasının önüne geçilerek çözümü sağlanacaktır.

Sorun su sızdıran bir kombi, gürültülü bir kombi ya da çalışmayı durduran bir sorun olduğunda, Kombim de ekran yok. Sıcak su alamıyorum. Kalorifer sistemim ısıtmıyor. Yakın petekler ısınıyor uzak petekler ısınmıyor. Kombim su eksiltiyor. Kombimde ekran yok.  Airfel kombim hata kodu veriyor gibi durumlarda sizin sorununuzu çözmek için araçlara ve bilgiye sahibiz. Hangi kombi markası olursa olsun  önemli değil. Tüm büyük üreticilerin kombi tamir işlerini hallederiz. Airfel Servis

Sadece bu değil, yaptığımız her onarımda ücretsiz bir bakım kontrolü de sunuyoruz. Bu şekilde, kombimizin günlük yaşamınızı kesintiye uğratabilecek sorunlar haline gelmeden önce karşılaşabileceği sorunları tespit edebiliyoruz.

Kombi tamir ve onarımı. sadece bilgi ve deneyime dayanmaz.   Bizde kombi servisçiliği en hızlı ve güvenilir olmak güvenilir olmak en iyi hizmettir. Müşteri memnuniyetini inanılmaz derecede ciddiye alıyoruz.  Bu yaklaşım herkesin kazanacağı anlamına gelir. Müşterilerimiz içiniz rahat olsun, tüm müşterilerimizle sağlam, uzun süreli ilişkiler kuruyoruz.  On yıldan fazla bir süredir uç durumda tuttuğumuz müşterilerimiz var. Bir sorun ortaya çıktığında bunun hızlı bir şekilde ele alınacağını ve her zaman ilgili tüm bilgilerle güncel tutulacağını biliyorlar. Çağrı merkez telefonlarımızı yılın her günü 7/24 saat hizmet vermektedir. Bize ne zaman ihtiyaç duyduğunuz önemli değil, sizi araması için birileri elimizde olacak. Ayrıca, teknisyen arkadaş size maliyetlerle ilgili tüm bilgileri önünüzde vereceğinden, harcamalarınız üzerinde de tam kontrole sahip olursunuz. Bizde ücret oranları çok rekabetçi değildir sabittir,harcadığınız tüm para doğrudan kombinizi tekrar çalışır hale getirecektir.

            

Airfel Kombi Servisi: Yetkili servis den bağımsız Özel Teknik Servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis konumunda değiliz. Müşterilerimizin istek ve talepleri karşısında özel servis hizmeti vermekteyiz.

ÖNEMLİ NOT: Güvenlik açısından kombiden emin olmak için kombinize yılda bir kez bakım yaptırmalısınız. Düzgün çalışmıyorsa, kombiniz tehlikeli olan karbonmonoksite sızmaya başlayabilir. Çoğu kombi için yıllık bir servise sahip olmanız gerekir.Neden: Airfel Kombi Servisi

Hızlı: Tüketicilerinin yaşadığı sorunların bilincinde olarak çalışmalarını hızlı ve kesin çözüm getirisi sunarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Müşterilerini hiçbir zaman bekletmez ve genelde onların uygun oldukları bir zaman dilimi arasında çalışmalarını sağlar. Müşteriyi bekletmeye son verir!

► EkonomikHizmet sektöründe arıza durumlarının onarımlarında tutun da bakım ya da farklı uygulamalar sonucunda çıkan masrafı her zaman düşük olarak kullanıcısına sunar. Kullanıcı bütçesini düşünür ve ekonomik fiyatları ile tercih edilir. AİRFEL KOMBİ SERVİSİ

► Güvenilir: Kombi sektöründe güven vermenin ve güven kazanmanın ne demek olduğunun bilinci ile hareket eder. Hiçbir zaman tüketicisinin güvenini boşa çıkarmaz. Güven duygusunu yaşattırana dek hizmetlerini gerçekleştirmeye devam eder.

► Garantili: Çözüm Teknik çalışmalarının her zaman arkasında durur. Yaptığı her bir çalışmaya garanti sunar. Sorunları düzeltme konusunda yaptığı parça tamiri ve değişim gibi uygulamalara 1 yıl kadar garanti sunar. Bu garanti ile de tüketicilerini memnun etmeye devam eder. AİRFEL SERVİS

► %100 Memnuniyet: Kombi Servisi hizmeti sunmakta olan Çözüm teknik Airfel kombi servis çalışmalarının başından sonuna kadar kullanıcısını memnun etmeye çalışır. Mağduriyete son vermek adına gerekli çalışmaları yapar ve müşterilerinin yüzünü güldürecek çalışmaları ile hizmetlerini devam ettirir. Arkasında hiçbir zaman mağdur müşteri bırakmaz, yüzü gülen müşteriler bırakır. Airfel Servis

► Kesin Çözüm-Kalıcı Sonuçlar: Airfel kombi servisi yaptığı her bir çalışmada kesin çözümler ve kalıcı sonuçlar yaratır. Kullanıcısına aynı sorunu bir kez ya da birkaç kez daha yaşattırmaz. Bir kez sorun yaşayıp da  ÇÖZÜM TEKNİK Kombi  yardım talep etmiş olan kullanıcı yaşadığı sorunu çözümler sayesinde unutur.

► Kesintisiz Hizmet: Günün hangi saatinde olursa olsun Airfel kombi arıza servisi sizlere bilgi sunmaya ya da sorunlar karşısında yardımcı olmaya hazır bulunuyor. Yaşanan sorun yılın hangi günü, günün hangi saati olursa olsun teknik açıdan hem yardımları hem de gereken destekleri sunuyor. Airfel Servis

► Kampanyalar: Airfel kombi servisi tüketici bütçesini düşünerek kendi içinde çeşitli kampanyalar oluşturmaktadır. Bu kampanyalar gereği de kullanıcılarının bütçesine hitap etmektedir. Oluşturulan bakım, tesisat yıkama, gaz alarm cihazı gibi çeşitli kampanyalardan günün her saatinde yararlanabiliyorsunuz.  Airfel Servisi

Girişimcilik: Müşterilerin beklentilerini aşıyoruz, kendimize iddialı hedefler koyuyoruz ve sürdürülebilir hareket ediyoruz."

  • Müşterilerimizin ihtiyaçları için her zaman mümkün olan en iyi çözümü bulmaya çalışıyoruz. Kendimize iddialı hedefler koyar ve net bir vizyon izleriz. Bunu yaparken, uzun vadeli başarıyı garantilemek için ticari olarak uygulanabilir ve sosyal bir şekilde hareket ederiz. Bizim için kurumsal sorumluluk, kendi ticari faaliyetlerimizi iklim açısından nötr hale getirirken, insanların evlerini daha iklim dostu hale getirmelerini sağlamak anlamına gelir.
  •  Güven:" Birbirimize güveniyoruz, bilgimizi paylaşıyoruz ve hatalardan ders alıyoruz."Açık ve dostane bir şirket kültürü geliştiriyor ve birbirimize adil ve saygılı davranıyoruz. Ortak vizyonlara ulaşmak için takım ruhu ve dayanışma esastır. Bazı zorlukların belki de ancak zorlukların ve hataların ardından aşılabileceğinin farkındayız. Açık bir hata kabul kültürünü benimsiyoruz ve karşılaştığımız zorluklara karşı olumlu bir tutum geliştiriyoruz. Böylelikle, devam eden ortak gelişimimizin temelini atıyoruz.

 Bütünlük: "Saygılı davranır, sorumluluk alır ve yasalara ve düzenlemelere uyarız."

Kurumsal değerlerimizin hayata geçirilebileceği yapıcı ve adil bir çalışma ortamını teşvik ederiz  Trakya çapında olağanüstü performans sunmak için gerekli özgürlüğü veriyoruz ve kararlar ve sonuçlar için onlara sorumluluk veriyoruz. Bizim için kanunlara, yönetmeliklere ve iç kurallara uyum elbette bir konudur. Çalışanlarımızı her zaman geçerli düzenlemelere uygun hareket etmeleri için destekliyoruz.Kombi Servisi İçin Neden Çözüm Teknik Seçmelisiniz?

Hizmetten sonra bir ay içinde ters giden bir durum olursa ücretsiz olarak bir göz atacağız. Yaptığımız işin sonucuysa ücretsiz olarak düzelteceğiz..KOMBİ ARIZALARI VE GİDERME YOLLARI NELERDİR

                
Kombi arızaları; Bakımın vakitinde yaptırılmaması, dış faktörler yada yoğun kullanıma bağlı olarak parça aşınmaları şeklinde nedenlerle olabileceği gibi, kurulum ve kullanıcı hatalarından da kaynaklanabiliyor. Sık karşılaşılan kombi arızaları ve bunları sebepleri başlıca şu şekilde;

KURULUM HATALARI: Kurulum hataları kombinizi doğrudan etkiler.  Bu tür hatalar genellikle tesisat kaçakları, yanlış plastik boru kaynağı, hatalı uygulama neticesinde boru çapının daralması, nitelikli radyatör vanalarının kullanılmaması gibi nedenlerle ortaya çıkıyor. Ancak tesisat eksikliklerinin tespiti güçtür. Bu nedenle kurulum hatalarından ortaya çıkan sirkülasyon ve dolayısıyla ısınma sorunun kaynağı genellikle kombiye mal ediliyor.

TESİSAT SU BASINCI:  Kombiye tesisatınızdan gelen suyun basıncı ortalama 1.5 bar olmalıdır. Bir su bardağı suyun bile tesisatınızdan dışarıya sızması, kombinizin yetersiz su basıncı arızası vermesine neden olur. Bu açıdan sistem su basıncı, kombinizin tesisat kaynaklı en önemli arıza nedenleri arasında sayılıyor. Tesisata suyun ilk verildiği haftalarda, sistemde kalan hava sirkülasyon esnasında kombiniz üzerinden otomatik olarak tahliye edileceğinden, ilk kullanımlarda sistem basıncının bir veya birkaç kez düşmesi normaldir. Ancak ortaya çıkan basınç kaybını engellemek için tesisata sık olarak su verilmesi radyatörlerde korozyona da neden olur. Bu nedenle tesisata su ilavesinin mümkün olduğunca az ve kontrollü yapılması gerekiyor.

GAZ VANASI KAPALI İKEN KOMBİNİN ÇALIŞTIRILMASI: Ensık karşılaşılan kullanıcı hatalarından birisi gaz vanasının kapatılmasıdır. Uzun süreli ayrılmalarda gaz vanasının kapatılması durumunda ise gaz vanasını mutlaka kombinizi çalıştırmadan önce açmanız gerekir. Aksi halde kombiniz büyük olasılıkla arıza moduna geçer.

YAZ KIŞ MODUNUN YANLIŞ KULLANIMI: Kullanıcılar tarafından çok sık yapılan bir kullanım hatasıdır. Kombi yaz modunda iken kalorifer sisteminiz ısıtmaz.

ELEKTİRİK VOLTAJINDAN KAYNAKLI ARIZALAR; Elektrik Kesintileri ve Voltaj Dalgalanmaları: Elektrik kesintilerinde kombinin aç/kapa düğmesinin açık durumda kalması da, elektrik tekrar devreye verildiğinde oluşabilecek voltaj dalgalanması nedeniyle kombinizin arıza vermesine neden olabilir. Bunun için elektrik kesilmesi durumunda kombinizin yakınında iseniz aç/kapa düğmesini “kapalı” konuma getirilmelidir. Düşük voltajlarda da koruma sağlayacak regülatörler tercih edilmelidir.

DONMA: Kış aylarında en önemli sorunlardan bir tanesi don müdafaasının etken kalmasının sağlanabilmesidir. Açık ortamlara (balkon v.B.) monte edilen kombilerin iç ortamda montajı yapılan cihazlara göre donma riski çok yüksektir. Sistem don korumasının aktif olabilmesi için elektrik sigortasının ve gaz vanasının açık olması gerekir. Sistem, don korumasına ihtiyaç duyduğunda aygıt sistem sıcaklığını minimum dereceye getirene kadar yanma meydana
getirecektir. Yeterli gaz veya elektrik olmaması durumunda yanma oluşmayacak ve aygıt donma riski taşıyacaktır.

YOGUŞMA GİDERİ UYGUN GENİŞLİKTE OLMALI: Yoğuşmalı cihazlarda kombinin donma riskine ek olarak yoğuşma giderinin ve gider ağzının donmaması için gerekli önlemlerin alınması sağlanmalıdır. Yoğuşma gideri uygun çapta olmalı ve izolasyonu yapılmış olmalıdır. Yoğuşma suyunun önünde herhangi bir engel bulunması halinde yoğuşma suyu cihaz içerisinde birikecek ve yanmayı engellediğinde sistem don koruması gerçekleşmeyecektir. Hem kurulum hem de kullanım sırasında don meydana gelecek soğuklarda bu durumun gözlenmesi önemlidir.

BACA SİETEMİ HERMETİK KOMBİLERDE: Hermetik bacaya sahip tüm cihazlar, yanma için gerekli oksijeni dış ortamdan alır. Dolayısıyla kombiniz, dış ortamdan toz vb. küçük parçacıkları da içine çekebilir. Toz, zaman içerisinde fan kanatları üzerinde tutunarak sese ve/veya sıkışmaya bağlı arızalanmaya; yanma devrelerinde verim düşüklüğüne neden olabilir.

TESİSAT SUYUNUN KİRLENMESİ: Tesisat içerisinde dolaşan suyun tortulaşmasına bağlı olarak kombi dönüş filtrelerinde daralma ve bu daralmaya bağlı sirkülasyon zayıflaması sonucunda son radyatörlerde ısınma sorunu oluşabilir. Eğer kombinize uzak olan radyatörlerin tamamında veya bir kısmında ısınmama sorunu görüyor iseniz, bu durum sirkülasyonun zayıflığına işaret eder. Tesisatın dönüş hattı üzerinde kombiye yakın bir noktada filtre kullanılması kombinizin korunması için önemlidir. Bakım sırasında bu fitreler teknik servisler tarafından kontrol edilerek temizlenir.

KOMBİ ÖMRÜNÜ UZATMAK İÇİM MUTLAKA BAKIM: Seneler içerisinde bakımsız zorlu şartlarda ve yoğun olarak kullanılan cihazların parçalarının problem yapması doğaldır. Parça ömürlerini uzatmak için şartların uygunluğu ve temizliği servisler tarafından yıllık olarak kontrol edilmelidir. Yetkili olmayan servisler tarafından yapılan müdahaleler ve uygun olmayan değerlere sahip parçaların kullanılması cihazınızın sağlıklı, verimli çalışmasını engellemekte ve en önemlisi kullanıcı hayatını tehlikeye atabilmektedir. Kombinizin bakımının ve arıza hallerinde gerekli tüm müdahalelerin cihazlar hakkında yeterli eğitimini almış yetkili servislere yaptırılması gerekir. AİRFEL KOMBİ SERVİSİYorum Ekle