Vizyon-Misyon

Vizyon-Misyon

Çözüm Teknik Çerkezköy Kombi Servisi


MİSYONUMUZ

Sektörde kaliteli iş yaparak bilinir olmayı, çok reklam vererek bilinir olmaya tercih ediyoruz. Kaliteli iş hedefimizi; arıza tespiti, kombi bakım, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz. Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz. Bütün olarak bakıldığında bu duruşumuzun gereği olarak "gerçek bir marka olmanın tek yolunun, eksiksiz ve gerçek bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak" olduğuna inanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Yüksek verimli ısıtma teknolojisi ile müşterilerimizin enerji tasarruflu ve çevre dostu bir şekilde ısıtmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda, kaynak tasarrufu sağlayan çözümler sayesinde iklimin korunmasında aktif bir rol oynuyoruz.

Çerkezköy, Karaağaç, Kapaklı ve Kızılpınar'da gerçekleştirecek olduğumuz kombi bakım servis işlerimizde kalite, zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden işimizi hakkıyla yapmaya devam etmek. Daha güzel bir iklime dikkat etmek için. Yüksek verimli ısıtma teknolojisi ile müşterilerimizin enerji tasarruflu ve çevre dostu bir şekilde ısınmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda yakıttan tasarrufunu sağlıyoruz.

                  

Kurumsal değerlerimiz     

Değerler önemlidir. Toplum için - ve şirketler için. Çalışanlar, müşteriler ve iş ortakları için. Paylaşılan vizyonlar, açık ve pratik değerler temelinde hayata geçirilebilir. Küresel olarak faaliyet gösteren bir aile şirketi olarak, sosyal sorumluluk almaya ve iyi bir örnek olmaya kararlıyız. Dört kurumsal değer düşünme ve hareket etme şeklimizi şekillendirir;